+بعضی اوقات که آدم می شینه و با خودش فکر می کنه،می بینه که چه قدر با قبلا متفاوت شده،چه قدر فرق کرده،اون قدری که هرچی فکر می کنه یادش نمیاد که قبلا چه طوری بوده.قبلا چه طوری رفتار می کرده.قبلا چه طوری می پوشیده.قبلا چه خواب هایی می دیده.قبلا چه چیزهایی رو دوست داشته قبلا چه کتاب هایی می خونده.قبلا چه فیلم هایی نگاه می کرده و خلاصه قبلا چه تیپ شخصیتی داشته.نمی دونه که یک سال قبل چه طور بوده.یک سال بزرگ تر شدم و امیدوارم خانم تر هم شده باشم.​ :) خوشحالم که وارد سال 98 شدیم. ^_^

+از بین بردن ابهام:بعضی از دوستانی که نظر گذاشتن اشتباه فکر کردن تولدم الانه ولی منظورم از جمله ی "یک سال بزرگ تر شدم و امیدوارم خانم تر هم شده باشم." ورود به سال جدید 98 هست.تولد من دی ماهه. ^_^

+دیدین وقتی زیر درخت می ایستین،برف روی درخت جمع شده و بعد باد میاد و برفا می ریزن روی سرتون چه کیفی می ده؟یاد زمستون پارسال افتادم.

+یک کتاب جدید خوندم و یک کتاب جدید دیگه هم درحال خونده شدنه.کتاب اولی که خوندم درواقع کتاب دهم اون مجموعه از کتاب بود و من الان در بی خبری از قبل و بعد کتاب و همین طور سردرگمی به سر می برم.البته کتاب دوم این مجموعه رو هم الان در دسترس :) دارم ولی فعلا وقت برای خوندنش پیدا نکردم.کتاب بعدی که دارم می خونم به زبان انگلیسی هست و به دلیل فرآیند ترجمه یه کم کند پیش می رم.ولی خب اونم به آخراش رسیدم.دلم برای شخصیت داستان می سوزه.

+دلم برای مکانی که لحظات شیرینی رو توی اون مکان داشتم،تنگ شده.حدود چهار سالی می شه که از اون جا دورم.

+یه درخت هایی هستن که دونه هاشون یه چیزای نخ مانند مثل قاصدک اطرافشون داره.خیلی قشنگن.وقتی باد می وزه و درخت هارو ت می ده یه عالمه از اون قاصدک ها می ره روی هوا.یادش به خیر.پارسال از نزدیک شاهد این صحنه ی قشنگ بودم. ^_^

+چند روز پیش یه گل دیدم.بار اول که دیدمش به نظرم آشنا اومد.تشخیص من این بود که گل "همیشه بهار" هست.یعنی فکر می کنم.مطمئن نیستم که همون گل هست.من فقط عکس گل همیشه بهار رو دیدم.

کاش یه متخصص گل و گیاه پیدا می شد و می گفت که همیشه بهار هست یا نه.

گل همیشه بهار خاصیت دارویی هم داره. :)

عکس گل همیشه بهار همین عکسیه که پایین این پست می بینین.گلی که من دیدم شبیه گل های عکس زیر بود. :) اون فقط یک گل با چند تا غنچه داشت. :)

+چه قدر این پست موضوع در موضوع شد. ^_^

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها